AYAKKABIN AYAĞINA GELSİN - KAPIDA ÖDE - İSTER NAKİT - İSTERSEN KREDİ KARTI İLE

Teslimat İade ve Değişim Bilgileri

BayanStyle.com’dan satın aldığınız ürünü başka bir ürünle değiştirebilir, ya da kişiye özel olarak üretilen ürünler haricindeki ürünleri iade edebilirsiniz.


Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde sadece numara değişimi yapılabilmekte, ancak iade kabul edilmemektedir.


Değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, size teslim edildiği şekilde orijinal kutusunda ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Ürün iade alındığında herhangi bir hasar tespit edilirse ürün size tekrar gönderilir ve iade veya değiştirme işlemi iptal edilir.


Satın alınan ürünlerin iadesi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması için ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Ürünü teslim aldığınıza dair imza attığınız andan itibaren kargo firmasının görevini başarıyla tamamladığı kabul edilir. Bu durumda ürüne kargo tarafından zarar verildiği gerekçesi ile yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecektir.


DEĞİŞTİRME ŞARTLARI


Değiştirmek istediğiniz ürünü aynı modelin, stoklarımızda olması kaydıyla, farklı bir rengiyle, numarasıyla veya yine stoklarımızda olan farklı bir modelle olarak değiştirebilirsiniz.


Kişiye özel ürünlerde ise sadece numara değişimi yapılabilmektedir. Bu durumda ayakkabınız yeniden üretileceği için yeni ayakkabınız 3 hafta içinde kargoya teslim edilecektir.


Değiştirmek istediğiniz ürünü adresinize teslim edildikten sonraki en geç iki (2) iş günü içinde anlaşmalı kargo şirketimiz olan Aras Kargo ile ürünün 2 NÜSHA (PEMBE VE BEYAZ) FATURASI ile birlikte kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  Değiştirmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığında değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir. Değişim şartlarına uygun olmayan, fatura ile birlikte gönderilmeyen veya 2 iş günü içinde kargoya teslim edilmeyen ürünler için maalesef değişim işlemi yapılamamaktadır.

Loading...